Gizlilik Bilgileri

 İşbu Sözleşme,

". " (Sözleşmede "www.ekspresbakici.com" olarak anılacaktır)   internet sitesine giriş yapmış  her üyenin kabul ettiği kuralları içeren bir sözleşme olarak www.ekspresbakici.com’u herhangi bir yolla kullanılmaya başlanması halinde www.ekspresbakici.com ile ziyaretçiler ve kullanıcılar arasında ek protokole gerek kalmadan akdedilmiş sayılır.

www.ekspresbakici.com  Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi www.ekspresbakici.com garantimiz altındadır. Bu nedenle giriş yapmış  olduğunuz bilgiler Kullanım Koşullarında belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi durumunda bilgileriniz ilgili makamlar ile bilgileriniz paylaşılabilir.

Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir. info@ekspresbakici.com , gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, info@ekspresbakici.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi  şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

www.ekspresbakici.com üyelik iptal işleminizi info@ekspresbakici.com adresine e-mail göndererek gerçekleştirebilirsiniz.